PLC technik/údržbář strojů Liberec

Volná místa Liberec Volná místa výroba Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU/SŠ s technickým zaměřením.
* Zkušenosti v systému PLC.
* Vyhláška č. 50/1978 Sb. min. §6 (výhodou)
* Orientaci v technické dokumentaci.
* Zájem o programování.

Nabízíme

* Výborné platové ohodnocení.
* Stabilní zázemí podniku.
* Odborné vzdělávání.
* Kafeterie 700 Kč měsíčně.
* Zdravotní péče a rehabilitace.
* Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění.
* Příspěvek na stravování.
* Výhodnější tarif.
* Akce pro zaměstnance.
* 13 plat.
* Měsíční prémie.

Pokud máte zájem o tuto pozici, nečekejte a kontaktujte nás co nejdříve! Těšíme se na spolupráci.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta v oblasti automotive hledáme PLC technika/ elektroúdržbáře. Chcete pracovat v moderním a příjemném prostředí, s dobrými platovými podmínkami a především se zárukou stálé práce?  Pak tato společnost je Vaší budoucností a společně můžeme odstartovat novou etapu vašeho pracovního života.
* Rozpoznávat mechanické a elektrické závady strojů a zajišťovat jejich opravy.
* Provádět změnu strojů a zavádět do provozu.
* Predikovat zdroje problémů a podnikat nápravné opatření.
* Pracovat dle technických výkresů a specifikací zařízení.
* Pracovat na Hi-Tech technologiích.
* Pracovat na směny (12hod., krátký/dlouhý týden).

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227