Angular Vývojář – vývoj SW pro lékaře - od 65.000 Kč #2192 Brno

Volná místa Brno Volná místa informační technologie Brno

Plat: 65000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* znalost Angular, TS
* znalost agilní metodologie vývoje IS, SW - SCRUM
* zájem o nové technologie a návrhy cloudové infrastruktury
* zájem se neustále učit a vzdělávat
* analytické schopnosti
* schopnost návrhu relační databáze
* znalost programovacího jazyka Java, JavaScript výhodou
* znalost frameworků Spring, Hibernate výhodou
* Anglický jazyk na základní úrovni pro práci s technickou dokumentací
* zodpovědnost a schopnost týmové i samostatné práce
* výhodou je, pokud se zajímáte o vývoj webových aplikací a kybernetickou bezpečnost

Nabízíme

* zajímavé mzdové ohodnocení a pravidelné měsíční bonusy
* zázemí prosperující nadnárodní společnosti
* celofiremní vzdělávání in house
* kariérní růst
* 25 dnů dovolené
* motivační bonusový systém
* stravenky
* prostor pro realizaci vlastních nápadů
* různorodou práci v příjemném kolektivu

Náplň práce

* vývoj nového ambulantního informačního systému pro zdravotnictví společnosti CGM ČR
* práce na vývoji cloudového řešení IS pro zdravotnictví
* analýza uživatelských a systémových požadavků
* návrh a vývoj nových modulů programu

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová