Mistr výroby - Vysočina Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa strojírenství Jihlava

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro českou společnost s více než stoletou tradicí, která patří mezi lídry v oblasti stavebního a nábytkového kování, hledáme mistra výroby.

️Co vás čeká

* efektivní organizace práce v přidělených úsecích
* schvalování docházky, včetně dovolených, přesčasů
* zodpovědnost za plnění plánu ve svěřených úsecích
* plánování pořadí zakázek pro maximální využití lidí a strojů
* sledování a kontrola kvality
* spolupráce s ostatními odděleními: nákup, logistika, kvalita, nástrojárna, údržba
* hlášení poruch strojů a zajištění včasné opravy s údržbou
* aktivní přístup ke změnám s cílem neustálého zlepšování výrobních procesů
* pravidelný reporting ke svým podřízeným i vedení firmy
* zodpovědnost za dodržování BOZP, PO a čistoty na pracovištích
* inventura a odpovědnost za evidenci materiálů a polotovarů

️Co byste měli mít

* zkušenosti s řízením výroby
* ochotu pracovat v dvousměnném provozu (5:30 – 14:00, 14:00 – 22:00)
* technické znalosti a myšlení
* ŘP. sk. B
* kladný vztah ke strojům a kovu

️Co vám můžeme nabídnout

* možnost angažovat se při tvorbě výrobní strategie
* příjemný kolektiv s odhodláním a dobrou náladou
* blízký vztah s oddělením vývoje a technické podpory výroby
* aktivní podíl na změnách ve výrobě
* 5 týdnů dovolené
* prémie, odměny
* odborné vzdělávání
* jazykové vzdělávání
* penzijní připojištění
* závodní stravování
* dotované občerstvení

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Eva Sloupová