Supervisorka call centra (Z34176) Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Náplň práce

Supervisorka call centra
Hledáme nového spolupracovníka pro vedení obchodního týmu callcentra našeho nakladatelství. Od kandidáta na pozici supervizora prodejního týmu očekáváme spolehlivost a zkušenosti, které povedou k rozvoji jednoho z důležitých prodejních kanálů
obchodní strategie společnosti.

Náplň práce:
* Vedení prodejního týmu
* Motivace a odměňování operátorů callcentra
* Kontrola práce a organizace jednotlivých operátorů
* Reporting výsledků
* Odpovědnost za výsledky týmu

Požadujeme:
* Ukončené SŠ vzdělání
* Zkušenosti na obdobné pozici
* Uživatelskou znalost PC
* Spolehlivost a samostatnost
* Výborné komunikační schopnosti
* Obchodní dovednosti

Nabízíme:
* Práci na hlavní pracovní poměr pro jedno z předních odborných nakladatelství
* Příjemné pracovní prostředí na moderním pracovišti v Praze 6
* Pracovní doba 7 hod denně
* Motivující finanční ohodnocení dle dosažených výsledků týmu (fixní plat + osobní bonus) 25 až 35 000
* Zázemí stabilní společnosti

Praha 6 – Evropská, budova CUBE

Barlett & Cenbright s.r.o.

Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín

Kontaktní osoba:
Filip Pešek