CNC karuselář - mzda až 46.600,-Kč čistého měsíčně* + ubytování Žďár nad Sázavou

Volná místa Žďár nad Sázavou Volná místa strojírenství Žďár nad Sázavou

Plat: 45000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Praxi na podobné pozici min. 3 roky
- Zkušenosti s kusovou a malosériovou výrobou
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Znalost používání měřidel

Nabízíme

- *Měsíční čistá mzda až 46.600,- Kč včetně diet (fond 200 hod.)
- Měsíční čistá mzda až 43.300,- Kč včetně diet (fond prac. doby)
- Denní diety 396- Kč
- Zajištěné ubytování
- Dvousměnný provoz
- Příspěvek na jízdné 1.000,- Kč
- Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
- Možnost týdenní finanční zálohy
- Možnost přesčasů
- Možnost práce na turnusy
- Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
- Práce na plný úvazek, pracovní smlouva nebo možnost na IČO
- Stabilní zaměstnání v rodinné firmě
- Práce v moderním prostředí

Náplň práce

Hledáte práci v malé firmě, kde neplatí složitá byrokracie a kde se věci řeší přímo a rychle? Máte-li chuť na změnu a toužíte po pracovním prostředí, kde je Váš názor skutečně důležitý, pak jste na správném místě!

Pracovní náplň:
- Obsluha CNC Karusel SKIQ 12

Personal fabric - agentura práce a.s.

Chopinova 483/8
Ostrava Přívoz

Kontaktní osoba:
Eva Žilavá   724 065 854