Referent/ka exportu Rychnov nad Kněžnou okres

Volná místa logistika a doprava Rychnov nad Kněžnou okres

Lokalita pracoviště: Rychnov nad Kněžnou okres , Královéhradecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání nejlépe v technickém nebo stavebním směru. Velmi dobrá znalost angličtiny je podmínkou pro zařazení do VŘ. Dobrá uživatelská znalost PC - MS Office (Word, Excel). Organizační a komunikační schopnosti, pečlivost ve vedení administrativní agendy. Uvítáme praxi v obdobném oboru. ŘP B

Nabízíme

K základní mzdě pravidelné osobní ohodnocení. Další bonusy závislé na hospodaření společnosti. Přátelský kolektiv a stabilní zázemí. Produktová školení. Jazyková výuka. Velmi štědrý benefitní systém. Dotované stravování, slevy na vybrané druhy výrobků. Mobilní telefon, notebook. Zdravotní připojištění, kafetérie, firemní akce a je toho daleko víc....

Náplň práce

Průzkum zahraničního trhu - akviziční činnost.
Denní komunikace se zákazníky – zpracování poptávek včetně informací o nestandardních výrobcích.
Komunikace s odděleními napříč firmou – zákaznickým servisem, plánováním výroby, logistikou, kvalitou.
Zajišťování administrativy v rámci exportu – aktualizace adresářů, ceníků, distribuce všeobecných informací.
Řešení reklamací (opět v rámci exportu).
Reporting + zaznamenávání všech činností a získaných informací do CRM.

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28