Hledá se Elektromechanik s náborovým příspěvkem 30 000 Kč Klášterec nad Ohří

Volná místa Klášterec nad Ohří Volná místa technika a elektrotechnika Klášterec nad Ohří

Lokalita pracoviště: Klášterec nad Ohří, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* střední školu nebo vyučení technického směru
* Vyhlášku 50/Sb.78 min. § 5 nebo 6
* znalost elektrotechnické dokumentace
* zkušenost s řídicími systémy
* ochotu pracovat na směny

Nabízíme

* odpovídající mzdové ohodnocení, dle Vašich zkušeností
* stravenky v nominální hodnotě 140 Kč za směnu
* 25 dnů dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění (po ZD)
* náborový příspěvek 30 000 Kč
* další firemní benefity

Náplň práce

Ve Vaší kompetenci bude udržovat stroje, zařízení, budovy a vnitřní vybavení. Provádět zlepšující i preventivní úpravy strojů a strojního vybavení a udržovat pořádek na dílně včetně ukládání náhradních dílů. Denní výsledky zaznamenávat. Pozice je vhodná i pro absolventy elektrotechnických oborů.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Markéta Malovcová