Adiktolog Věznice Rýnovice

Volná místa zdravotnictví Věznice Rýnovice

Plat: 40050 - 51190 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Věznice Rýnovice, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v bakalářském či magisterském studijním programu - studijní obor adiktologie,
trestní bezúhonnost,
osobnostní a zdravotní způsobilost.

Nabízíme

Nabízíme 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené,
5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce,
možnost pružné pracovní doby,
příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb,
závodní stravování s příspěvkem,
účast na specializovaných kurzech,
vlastní posilovnu, parkování v objektu věznice.

Náplň práce

Činnost je zaměřena na adiktologickou diagnostiku u odsouzených zařazených do specializovaného oddílu pro výkon ochranného léčení protitoxikomanického a protialkoholního, k motivaci ke změně života včetně abstinence. Z indikace psychiatra vedení psychoterapie, socioterapie, edukace a resocializace, podílení se na režimové léčbě.

Věznice Rýnovice

Kontaktní osoba:
Václav Pytlík