Nákupčí(m/ž) REC Strakonice

Volná místa Strakonice Volná místa nákup Strakonice

Lokalita pracoviště: Strakonice, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Praxe s technickým vybavením a investicemi v průmyslových odvětvích, přednostně v automobilovém průmyslu
* Silné komunikační dovednosti a schopnost anglického jazyka (slovně i písemně)
* Zkušenosti z mezinárodního obchodního prostředí
* Praxe v oblasti nákupu a obchodu
* Znalost projektového řízení
* Praxe v oblasti výroby plastových vstřikovaných součástek

Nabízíme

* šance na další rozvoj a profesní růst
* adekvátní finanční odměna
* 5 týdnů dovolené a 5 dní na nemocenskou
* flexibilní pracovní doba
* kombinovaný model práce (práce v kanceláři/domácí práce)
* přátelské pracovní prostředí

Náplň práce

Hledáme kandidáta na pozici nákupčího strojů a zařízení, který bude zodpovědný za akvizici a řízení nákupu strojů, zařízení a technických komponent pro naše provozy. Hlavním cílem této role je zajistit, aby naše společnost měla k dispozici kvalitní a efektivní technické vybavení v souladu s požadavky na výrobu a vývoj.
* Identifikovat potřeby provozů a technických oddělení a vypracovat strategii nákupu strojů a zařízení.
* Provádět analýzu trhu a vyhledávat potenciální dodavatele a výrobky.
* Vyjednávat s dodavateli a uzavírat smlouvy o nákupu strojů a zařízení.
* Zajišťovat dodržování stanovených termínů a kvalitativních standardů při akvizici technických zařízení.
* Monitorovat tržní trendy a technologické inovace v oboru a navrhovat aktualizace nákupní strategie.
* Spolupracovat s výrobním a technickým týmem při výběru a implementaci nových strojů a zařízení.
* Spravovat a udržovat vztahy s dodavateli a zajistit řešení případných sporů nebo problémů.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Soňa Maršálková