Hledáme administrativní pracovníky pro dynamický tým v Praze! Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 30000 - 38000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Komunikativnost, samostatnost, kreativitu a schopnost týmové spolupráce.
Středoškolské vzdělání v oboru ekonomie, administrativa nebo podobném.
Schopnost rychle se adaptovat a efektivně pracovat i v náročných situacích.

Nabízíme

Nástupní plat 30 000,- Kč s možností zvýšení na 35 000,- Kč po zkušební době.
Čtvrtletní bonus ve výši 1/4 platu + 8 750,- Kč.
Platební kartu s každoměsíčním příspěvkem 1 000,- Kč na osobní potřeby.
5 týdnů dovolené.

Náplň práce

Zpracování objednávek od zákazníků a komunikace s partnery.
Podpora obchodního týmu a řešení reklamací.
Práce v dynamickém prostředí s flexibilní pracovní dobou (7:00 – 17:00).

ABZAKOVO spol. s r.o.

Myslíkova 31
Praha 1

Kontaktní osoba:
Abzakovo - Sklady   775522219