Pracovník/pracovnice úklidu (pouze ozp) Litomyšl

Volná místa Litomyšl Volná místa Litomyšl

Inzerát z úřadu práce (29175740705)
Plat: od 8000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mařákova, Litomyšl, Pardubický
Aktualizováno před 24 dny

Společnost Andílci s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/pracovnice úklidu (pouze ozp).

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří, WC, doplňování hygienických potřeb, jedná se o úklid zázemí firmy
POŽADAVKY: spolehlivost,zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME: Nástup možný ihned. Vhodné pro OZP. Nabízíme profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy,osobní přístup
Nabízíme zkrácený pracovní úvazek 10. až 15.hodin / týden.Volná pracovní doba.
Hodinová mzda od 150,-Kč/hod. osobní ohodnocení ,příplatky
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Na místo výkonu práce nechoďte,domluvte si nejprve schůzku telefonicky,případně e-mailem.
mobil: 724003122,e-mail: andilcisro@seznam.cz