Pracovník/ce úklidu - uklízeč/ka Postřelmov

Volná místa Postřelmov Volná místa Postřelmov

Inzerát z úřadu práce (28100520731)
Plat: od 14000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární, Postřelmov, Olomoucký
Aktualizováno před 21 dny

Společnost JASPA Servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/ce úklidu - uklízeč/ka.

Popis pracovní pozice

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Hledáme pečlivého pracovníka/ci na dopolední úklid kanceláří, šaten a sociálních zařízení. Pracovní doba je od 6.00- 11.00 hod. Kontakt: telefonicky 8-14.00, e-mailem. Nechodit na pracoviště, zaměstnavatel zde není k zastižení.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovníky ostrahy / úklidu TSR Olomouc -Chválkovice pouze ID

Požadujeme Invalidní důchodci Náplň práce Úklid - úklid kanceláří, sociálních zařízení, atd. JEDNÁ SE O ODPOLEDNÍ ÚKLID cca od 13:00hod. Ostraha - směny od pondělí do pátku /8,5 hod směny/ ranní/odpolední
Aktualizováno dnes

120 - 140 Kč za hodinu

Pracovník ostrahy, bezpečnostní pracovník Vitošov, pouze ID

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha svěřeného objektu, pochůzková činnost
Aktualizováno před 26 dny

123,9 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

112,50 Kč za hodinu

Pracovník výroby (30 - 35 000 Kč)

Požadujeme * SŠ/SOU * Praxe z výroby - výhodou * Ochota pracovat na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý) týden Nabízíme Máte zkušenosti v oblasti výroby, nebo jste ochotní se vše naučit? Nevadí Vám práce na 12 hodinové směny? Pak hledáme právě...

Advantage Consulting, s.r.o. Brno
Prostějov

Policista na dopravním inspektorátu v Šumperku náborák 75.000 Kč

Požadujeme Máte zkušenosti z dopravy? Uplatněte se jako policista dopravní policie. Můžete kontrolovat nebezpečné a nedisciplinované řidiče a tím přispět k bezpečnosti na našich silnicích. Znáte zákon o silničním provozu? Budete kontrolovat jeho...

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Šumperk
34400 - 40000 Kč za měsíc

Technický pracovník (13-2024)

Požadujeme • SŠ, VŠ stavebního směru, obor dopravní stavby výhodou • znalost základních stavebních předpisů pro provozní činnost • orientace v technických předpisech pro opravy silnic a mostů • práce na PC, znalost MS Office • samostatný a...
Aktualizováno před 4 dny

JASPA Servis s.r.o.

Kontaktní osoba:
Libor Synek   727967001