Ostraha prodejny lidl Litomyšl

Volná místa Litomyšl Volná místa Litomyšl

Inzerát z úřadu práce (28801780776)
Plat: od 130 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Litomyšl, Pardubický
Aktualizováno před 27 dny

Společnost Protektia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostraha prodejny lidl.

Popis pracovní pozice

Práce vhodná i pro OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba v délce provozní doby prodejny.
POŽADAVKY: Výpis z Rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu. Praxe výhodou
NABÍZÍME: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.
KONTAKT: Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz.