Ostraha prodejny lidl česká třebová Česká Třebová

Volná místa Česká Třebová Volná místa Česká Třebová

Inzerát z úřadu práce (28811720754)
Plat: od 21000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dr. E. Beneše, Česká Třebová, Pardubický
Aktualizováno před měsícem

Společnost Protektia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostraha prodejny lidl česká třebová.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz.