Traktorista, opravář zemědělských strojů Malovice

Volná místa Malovice Volná místa Malovice

Inzerát z úřadu práce (20455360777)
Plat: 27000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Malovice, Jihočeský
Aktualizováno před 26 dny

Společnost ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN hledá vhodného kandidáta na pozici Traktorista, opravář zemědělských strojů.

Popis pracovní pozice

řidické oprávnění sk. B, T
opravárenská zdatnost
Kontakt:
- Plojharová Libuše, tel.: 603 864 011, e-mail: zeas@zeas-agro.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Traktorista

Požadujeme • řidičský průkaz skupiny B + T • základní znalost zemědělských strojů • praxe řízení traktoru • schopnost menších oprav a údržby strojů (výhodou) • čistý trestní rejstřík • Minimální dosažení vzdělání: Vyučení bez maturity ...
Aktualizováno dnes

170 - 200 Kč za hodinu

Traktorista Mechanizátor

Požadujeme • Vzdělání – střední odborné s výučním listem • Řidičský průkaz skupiny T • flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav, manuální zručnost Nabízíme • pracovní poměr na dobu určitou...
Aktualizováno před 12 dny

Kladruby nad Labem, Slatiňany

ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN

Kontaktní osoba:
Libuše Plojharová   603 864 011