Člen/ka výjezdové skupiny pco Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa Pardubice

Inzerát z úřadu práce (28478400721)
Plat: od 19500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 27 dny

Společnost BERSERK SECURITY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Člen/ka výjezdové skupiny pco.

Popis pracovní pozice

Bezpečnostní agentura BERSERK SECURITY s. r. o. nabízí volné pracovní místo na pozici výjezdová služba PCO (pult centrální ochrany).
Nástup možný ihned.
Náplní práce je výjezdová služba a pravidelné kontroly objektů.
Požadujeme spolehlivost a zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, výpis z trestního rejstříku
Nabízíme: služební vozidlo, v případě bydliště v Pardubicích možnost výjezdů z domu, vybavení a výstroj zajištěna, směny dle domluvy
Vhodné pro OZP a OZZ.
Kontakt na e-mail: silvie.parizkova@berserk-security.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.