Pracovník/pracovnice chemického provozu Chvaletice

Volná místa Chvaletice Volná místa Chvaletice

Inzerát z úřadu práce (28971460742)
Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová, Chvaletice, Pardubický
Aktualizováno před 25 dny

Společnost GALMET, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/pracovnice chemického provozu.

Popis pracovní pozice

GALMET s r.o. je česká společnost zaměřující se na zpracování drahých kovů. Aktuálně do svého týmu hledáme kolegu na pozici Pracovník v chemické výrobě.
Náplň práce:
· úprava a zpracování vstupních materiálů
· práce s chemickými látkami
Požadujeme:
· fyzickou zdatnost
· pečlivost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro detail
· pozitivní přístup
· vzdělání chemického směru či praxe v chemickém provozu výhodou
Nabízíme:
· práci ve stabilní české firmě
· pracovní dobu 6:00 - 14:30
- stravenkový paušál
První kontakt e-mailem.