Úklidový/á pracovník/pracovnice pro ozz/ozp Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa Pardubice

Inzerát z úřadu práce (17378210765)
Plat: 140 - 160 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před měsícem

Společnost UFIR Pardubice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úklidový/á pracovník/pracovnice pro ozz/ozp.

Popis pracovní pozice

Hledáme více pracovníků na pozice v úklidu s možností 2 až 8 hodinového úvazku. Jedná se o úklidy veřejných a kancelářských prostor. Otírání prachu, stírání podlah, údržba toalet a další podobné úkony.
Požadujeme vysokou kvalitu úklidu a samostatnost.
Nabízíme nadstandardní ohodnocení v oblasti úklidu, finanční odměny a benefity, firemní SIM kartu zdarma na volání a SMS.
Vyhrazeno pro OZP.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.