Pracovník/nice ostrahy / pouze pro ozp Letohrad

Volná místa Letohrad Volná místa Letohrad

Inzerát z úřadu práce (28460920739)
Plat: od 19500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Šedivská, Letohrad, Pardubický
Aktualizováno před měsícem

Společnost Hlídací a úklidová agentura s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/nice ostrahy / pouze pro ozp.

Popis pracovní pozice

Do příjemného kolektivu pracovníků na pracovišti v Letohradě přijmeme pracovníka na pozici strážného na plný i zkrácený úvazek.

Podmínkou je uživatelská znalost práce na počítači, běžná obsluha mobilního telefonu.

Pracovní doba:
Denní směna od 7:00 - 19:00
Noční směna od 19:00 - 7:00

Pozice je vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností, invalidní důchodce, OZZ.

Nabízíme: pohyblivou složku mzdy.

KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Dlouhý Maxmilián DiS., tel.: 721 503 674, e-mail: dlouhy@vidocq.cz

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA ADRESU PRACOVIŠTĚ - KONTAKTNÍ OSOBA SE TAM NENACHÁZÍ. NEJPRVE KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM - BUDE DOMLUVENA SCHŮZKA.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník ostrahy - Polička (okres Svitavy)

Požadujeme Základní znalost práce s PC, spolehlivost, čistý trestní rejstřík. Náplň práce Přijmeme pracovníka pro ostrahu výrobního objektu. Jedná se o práci na vrátnici, základní obsluha PC, práce s váhou, obchůzky - kontrola výrobní haly. ...
Aktualizováno před 7 dny

117 Kč za hodinu

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno včera

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Svářeč / svářečka na 1 směnu

Požadujeme - znalost a dovednost svařování metodou TIG nebo MIG/MAG a ochotu se svařování metodou TIG naučit. - orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost podle ní pracovat. - vzdělání technického směru velkou výhodou. - pečlivost,...
Aktualizováno před 4 dny

160 - 240 Kč za hodinu

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor

130 - 140 Kč za hodinu

Hlídací a úklidová agentura s.r.o.

Kontaktní osoba:
Maxmilián Dlouhý   721 503 674