Pracovník/nice ostrahy / strážný/á / pouze pro ozp Choceň

Volná místa Choceň Volná místa Choceň

Inzerát z úřadu práce (28481400737)
Plat: od 19500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Na Bílé, Choceň, Pardubický
Aktualizováno včera

Společnost Hlídací a úklidová agentura s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/nice ostrahy / strážný/á / pouze pro ozp.

Popis pracovní pozice

Do příjemného kolektivu pracovníků na pracovišti v Chocni přijmeme pracovníka na pozici strážného na plný i zkrácený úvazek.
Pozice je vhodná pro muže i ženy.

JEDNÁ SE POUZE O NOČNÍ SMĚNY!
Pracovní doba: noční směna od 18:00 - 6:00

Pozice je vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností, invalidní důchodce, OZZ.
Pohyblivá složka mzdy.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Dlouhý Maxmilián, DiS., tel.: 721 503 674, e-mail: dlouhy@vidocq.cz

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA ADRESU PRACOVIŠTĚ - KONTAKTNÍ OSOBA SE TAM NENACHÁZÍ. NEJPRVE KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM - BUDE DOMLUVENA SCHŮZKA.

Našli jsme podobné nabídky práce

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 2 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 4 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

Ústí nad Orlicí

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 12 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

Požadujeme - Manuálně šikovnou posilu, které nevadí ruční práce, lakování hotových laminátů - Iniciativního člověka, který má zájem pracovat - Zdravotně způsobilého a fyzicky zdatného člověka Nabízíme Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní...
Aktualizováno před 3 dny

23000 - 40000 Kč za měsíc

Lakýrník, přípravář

Požadujeme - Výhodou jsou zkušenosti práce přípravou na lakovně - Práce s elektrickou bruskou nebo brusným papírem - Práce ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny) - Manuální zručnost a dobrý zdravotní stav (práce v prašném prostředí) ...

28000 - 48000 Kč za měsíc

Hlídací a úklidová agentura s.r.o.

Kontaktní osoba:
Maxmilián Dlouhý   721 503 674