Úklidový/á pracovník/nice / pouze pro ozp Letohrad

Volná místa Letohrad Volná místa Letohrad

Inzerát z úřadu práce (27626000708)
Plat: 120 - 130 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Živnostenská, Letohrad, Pardubický
Aktualizováno před měsícem

Společnost M Security and Cleaning s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úklidový/á pracovník/nice / pouze pro ozp.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: M Security and Cleaning s.r.o. - pracoviště BAPA s.r.o. Letohrad
NÁPLŇ PRÁCE: úklid - kancelářské prostory, výrobní zázemí, šatny
Místo pouze pro OZP (OZZ, ID)
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor

130 - 140 Kč za hodinu

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno včera

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Svářeč / svářečka na 1 směnu

Požadujeme - znalost a dovednost svařování metodou TIG nebo MIG/MAG a ochotu se svařování metodou TIG naučit. - orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost podle ní pracovat. - vzdělání technického směru velkou výhodou. - pečlivost,...
Aktualizováno před 5 dny

160 - 240 Kč za hodinu

Pracovník/ice úklidu

Požadujeme - dobrý zdravotní stav - ochotu pracovat - spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost Nabízíme - brigáda na DPP - možnost vyplacení odměny hned po směně - ideálně dlouhodobá spolupráce (popř. možnost přejít na HPP) - pouze ranní...
Aktualizováno před 15 dny

Ostrava
110 - 120 Kč za hodinu

M Security and Cleaning s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kristýna Jizbová   770 123 280