Výrobní thp - ozp výhodou Rybník

Volná místa Rybník Volná místa Rybník

Inzerát z úřadu práce (28210780728)
Plat: 26000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rybník, Pardubický
Aktualizováno před 5 dny

Společnost SOLEA CZ výrobní družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobní thp - ozp výhodou.

Popis pracovní pozice

Jsme výrobní firma a dodáváme plastové výrobky a výrobky z lisovny kovů nejen do automobilového průmyslu. Také v náročnějších montážích pro elektrotechnický průmysl jsme dobří a to vše se 70 % zaměstnanců se zdravotním omezením. Náš tým rozšiřujeme, a proto chceme přijmout kolegu, který chce pracovat v klidnějším prostředí a výroba mu není cizí.

Na tuto pozici se hodí:
- zkušenosti s prací ve výrobě a ve výrobní administrativě
- znalost práce na PC
- zkušenost s vedením lidí
- pečlivost a týmová práce

Práce vhodná pro OZP, které je výhodou, ne podmínkou.

Zaměstnanecké výhody: podíl na zisku společnosti, možnost spolurozhodovat, práce v klidnějším pracovním prostředí, pravidelné firemní akce, společný nákup kvalitních potravin, dotované stravování, výhodné telefonní tarify, práce na zkrácený úvazek a úprava pracovní doby dle dohody.

Kontakt: telefonicky 8 - 15 hodin nebo e-mailem
Slezáková Jana, tel.: 777 123 028, e-mail: personalistika@solea.cz