Vedoucí údržby Javorník

Volná místa Javorník Volná místa Javorník

Inzerát z úřadu práce (29056380750)
Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Bernartická, Javorník, Olomoucký
Aktualizováno před měsícem

Společnost WAREX spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí údržby.

Popis pracovní pozice

První kontakt osobně každé úterý a čtvrtek v době od 8:00 - 9:00 hod nebo telefonicky v pracovní dny.

Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce
- řízení oddělení údržby - celkem 10 lidí na 6 výrobních halách
- plánování oprav a údržby strojů a zařízení
- zajišťování revize výrobních zařízení
- jednání s externími dodavateli
- správa vozového parku společnosti -servis, nákup, prodej, knihy jízd
- vedení odpadové hospodářství výrobního závodu