Pracovník/nice v sociálních službách - pečovatelská činnost Ústí nad Orlicí

Volná místa Ústí nad Orlicí Volná místa Ústí nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce (29126980745)
Plat: 24880 - 27570 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Na Pláni, Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno před měsícem

Společnost Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/nice v sociálních službách - pečovatelská činnost.

Popis pracovní pozice

Povinným požadavkem je řidičské oprávnění sk. B.
Výhodou je kurs pracovníka v sociálních službách.
Jedná se o výkon pracovníka terénní pečovatelské služby.
Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená - PO-PÁ 6,30 - 15,00 hod., jednou za měsíc víkendová služba 7 - 13 hod nebo 14,30 - 20,30 hod., jednou za 2 měsíce týden odpolední služba 11,30 - 20,00 hod.
Fond kulturních a sociálních potřeb, obědy, osobní ohodnocení, odměny.
KONTAKT: telefonicky 9 - 15 hodin, e-mailem nebo osobně (Na Pláni 1343, Ústí nad Orlicí, 9 - 15 hodin)

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 6 dny

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

112,50 Kč za měsíc

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 7 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Policista/ka v Ústí nad Orlicí náborák 75.000 Kč

Požadujeme Pokud máte maturitu z jakékoliv střední školy nebo z jakéhokoliv oboru středního odborného učiliště s maturitou, splňujete požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby vás naučíme. Nabízíme Na jaké pozice hledáme? Jedná se...
Aktualizováno před 21 dny

Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Svářeč / svářečka na 1 směnu

Požadujeme - znalost a dovednost svařování metodou TIG nebo MIG/MAG a ochotu se svařování metodou TIG naučit. - orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost podle ní pracovat. - vzdělání technického směru velkou výhodou. - pečlivost,...

160 - 240 Kč za hodinu

Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí

Kontaktní osoba:
Radka Vašková   606 512 972