Obkladač Vimperk

Volná místa Vimperk Volná místa Vimperk

Inzerát z úřadu práce (24604000725)
Plat: 20000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hřbitovní, Vimperk, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost Ivan Kůs hledá vhodného kandidáta na pozici Obkladač.

Popis pracovní pozice

Kontakt: Kůs Ivan, tel.: 602 440 378

Našli jsme podobné nabídky práce

Provozář - zedník/obkladač

Požadujeme střední odborné vzdělání s výučním listem řidičské oprávnění skupiny „B“ trestní bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů) spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost výhodou praxe v oboru výhodou Nabízíme ...
Aktualizováno před 8 dny

Krajské ředitelství Policie kraje Vysočina
Jihlava
29000 Kč za měsíc

Obkladač s němčinou (m/ž/jiné) do Rakouska

Požadujeme - ukončené odborné vzdělání a výuční list v oboru - praxe v oboru obkladač nutností - spolehlivost, pečlivost a pracovitost - manuální zručnost, přesnost, technické myšlení a prostorová představivost - samostatnost - znalost...
Aktualizováno před 2 dny

Vyplácíme týdně - obkladač do Německa

Požadujeme Požadujeme: - bydliště v Plzeňském, Ústeckém, Karlovarském nebo Středočeském kraji nebo v Praze - nutná praxe v oboru - vlastní automobil a řidičský průkaz - spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost Nabízíme Nabízíme: - v...
Aktualizováno dnes

Regensburg
3200 - 3800 EUR za měsíc

Ivan Kůs

Kontaktní osoba:
Ivan Kůs   602 440 378