Psycholog v pedagogicko-psychologické poradně Prachatice

Volná místa Prachatice Volná místa Prachatice

Inzerát z úřadu práce (28015880762)
Plat: 32820 - 46260 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Zlatá stezka, Prachatice, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost Pedagogicko-psychologická poradna, České Budějovice, Nerudova 59 hledá vhodného kandidáta na pozici Psycholog v pedagogicko-psychologické poradně.

Popis pracovní pozice

Požadované znalosti a dovednosti:
§ 19
Psycholog
Psycholog získává odbornou kvalifikaci vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologii
" Znalost legislativy a činností školního psychologa
" Zkušenost a znalost testů
" Znalost práce na PC - ideálně Didanet
" Zájem o práci s dětmi
" Aktivní řidič
" Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
" Stabilní, perspektivní práci, která má smysl
" 8 týdnů dovolené
" 12 dní samostudium
" Přístup k dalšímu vzdělávání
" Příspěvek na stravu
" Příspěvek na volnočasové aktivity
Kontakt:
- Matějčková Pavla Ing., tel.: 606071150, e-mail: Mzdovaucetni@pppcb.cz