Fyzioterapeut /-ka Husinec

Volná místa Husinec Volná místa Husinec

Inzerát z úřadu práce (28691200776)
Plat: od 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prokopovo náměstí, Husinec, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost Mgr. Dominika Machtová hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeut /-ka.

Popis pracovní pozice

Vhodné pro fyzioterapeuty, absolventy, maminky fyzioterapeutky na mateřské

Nabízené výhody:
Flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolená
Příspěvky na vzdělávání
Příspěvky na letní pobyty a Vánoce
Příspěvky na dopravu
Možnost ubytování

Upřesňující informace:
Nástup je možný dle domluvy. Bereme jen 6 pacientů denně a na každého máme 55 min. Mezi pacienty máme 10 min pauzu. Pracovní dobu si lze flexibilně nastavit. Pozice je vhodná i pro fyzioterapeutky na mateřské. Pro dojíždějící nabízíme příspěvky na dopravu. Máme možnost ubytování, pokud jste z větší dálky a chtěl/a byste se přestěhovat.
Příspěvky na léto, Vánoce a kurzy jsou samozřejmostí.
Nabízíme práci v příjemném prostředí, koukněte se na naše stránky nebo sociální sítě, jak to u nás vypadá.
Nejste si jistí? Zkuste to. Nic za to nedáte. Minimálně si popovídáme na pohovoru.
Životopisy posílejte prosím na oulicka.d@gmail.com a do předmětu napište Fajn Fyzio- práce.
Budu se na Vás těšit na pohovoru.
Mgr. Dominika Machtová
www.fajnfyzio.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Učitel / učitelka pro 1. stupeň ZŠ - vhodné i pro absolventy

Požadujeme • předpoklady pro výkon činnosti učitele - učitelky základní školy dle zákona č. 563/2004 Sb. (Zákon o pedagogických pracovnících v platném znění) • vedení dětí, motivaci, kreativitu, flexibilitu • aktivní přístup k práci s touhou se...
Aktualizováno před 28 dny

Husinec-Řež

Fyzioterapeut/ka

Požadujeme - vzdělání potřebné vzhledem k pozici - vlídné vystupování - empatii - samostatnost, spolehlivost Nabízíme - mzda dle zkušeností domluvena na pohovoru (38-45000 Kč) - 25 dní dovolené - snídaně připravena na pracovišti zdarma -...
Aktualizováno před 8 dny

38000 - 45000 Kč za měsíc

Požadujeme odbornou způsobilost (obor fyzioterapeut) zájem o obor (ochotu dále se vzdělávat) profesionální vystupování (vstřícný přístup k pacientům a kolegům na pracovišti) Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou • možnost zkráceného...
Aktualizováno před 4 dny

Lázně Libverda
35000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Dominika Machtová   733 302 710