Traktorista Nové Hutě

Volná místa Nové Hutě Volná místa Nové Hutě

Inzerát z úřadu práce (25834840709)
Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nové Hutě, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost EkoRašelina s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Traktorista.

Popis pracovní pozice

Podmínkou: ŘP skup. B,T
Požadavky: spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům, ochota pracovat a učit se novým věcem
Jedná se o práci na masné farmě v Nových Hutích, péče o zvířata a práce v rostlinné výrobě.
Bez ubytování.

Zam. výhody: příspěvek na dopravu a stravu

Kontakt: Prokůpková Ing., tel.: 725668169, e-mail: prokupkova@raselina.cz