Tiskař/ka Vimperk

Volná místa Vimperk Volná místa Vimperk

Inzerát z úřadu práce (13977210733)
Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Špidrova, Vimperk, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost Akcent tiskárna Vimperk, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Tiskař/ka.

Popis pracovní pozice

Vzdělání střední odborné (vyučen) technického směru výhodou - možnost zaučení. Bližší informace podá pan Batysta na tel. 602 945 589

Našli jsme podobné nabídky práce

Tiskař

Požadujeme *Výuční list, obor polygrafie výhodou *Zkušenosti v oblasti tisku vítány - pokud je nemáte, rádi vás všemu naučíme *Základní znalost práce na PC *Flexibilitu, spolehlivost a samostatnost Nabízíme *Firemní ubytování ( i pro rodinu)...
Aktualizováno dnes

Gi Group Czech Republic, s.r.o
Moravský Beroun
40000 Kč za měsíc

Tiskař - mzda 30 000 Kč

Požadujeme Do výrobní firmy zabývající se mokrým lakováním přijmeme tiskaře. Náplň práce: příprava stroje před tiskem, nastavení a seřízení tiskových pozic příprava barev pomocí míchacího předpisu běžná denní údržba stroje seřízení...
Aktualizováno před 4 dny

Jablůnka
28000 - 34000 Kč za měsíc

Tiskař/ka - nástup možný ihned (30-38.000 Kč)

Požadujeme * Min. výuční list - ideálně v oboru tiskař * Praxi na obdobné pozici (výhodou) * Schopnost rychle se učit novým věcem * Manuální zručnost * Ochotu pracovat na 2 směny Nabízíme Právě ses vyučil/a tiskařem a hledáš uplatnění? Nebo...

Akcent tiskárna Vimperk, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Miloslav Batysta   602 945 589