Strážný/á ozp Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa Olomouc

Inzerát z úřadu práce (28519640756)
Plat: od 15600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hněvotínská, Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 5 dny

Společnost Bartoň a Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strážný/á ozp.

Popis pracovní pozice

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Uchazeč/ka musí mít čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou. Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn po-ne (možné pracovat pouze denní směny). Možné i jako přivýdělek na DPP k jinému zaměstnání.
Náplň práce: evidence vozidel, drobná administrativa, obchůzková činnost
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (735 171 157, pracovní dny mezi 7.30 - 16.00) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník ostrahy, bezpečnostní pracovník Vitošov, pouze ID

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha svěřeného objektu, pochůzková činnost
Aktualizováno před měsícem

123,9 Kč za hodinu

Pracovník ostrahy Jeseník omya

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Řidičský průkaz sk. B. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha objektu
Aktualizováno před 2 měsíci

Pracovník ostrahy - Juta Olomouc - Pouze invalidní důchodci

Požadujeme Minimálně základní vzdělání, spolehlivost. Čistý rejstřík trestů. Nabízíme Hledáme zaměstnance z řad invalidních důchodců. Nabízíme zázemí silné a stabilní společnosti, solidní jednání. Smlouva na HPP na dobu neurčitou, příplatky dle...
Aktualizováno dnes

120 Kč za hodinu

Pracovník ostrahy -Olomouc MUO deposit -Pouze invalidní důchodci

Požadujeme Pouze INVALIDNÍ důchodci Náplň práce směny od 5:30hod do 17:30hod a od 17:30hod do 5:30hod Obchůzky minimální

Policista/ka na dálničním oddělení - náborák 75.000 Kč, benefity

Požadujeme UPLATNĚNÍ PRO MATURANTY ZE VŠECH OBORŮ STUDIA - pokud máte maturitu z jakékoliv střední školy nebo z jakéhokoliv oboru středního odborného učiliště s maturitou, splňujete požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby vás...
Aktualizováno před 7 dny

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Olomouc
34400 - 40000 Kč za měsíc

Operátor balení, mzda 30.000 Kč, stravenkový paušál

Požadujeme * min. základní vzdělání * spolehlivost * samostatnost * pečlivost * zodpovědný přístup Nabízíme * mzda až 30.000 Kč * smlouvu na HPP * stravenkový paušál * příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek,...

26000 - 30000 Kč za měsíc

Bartoň a Partner s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martin Dudák   735 171 157