Úklidový pracovník/pracovnice Prostějov

Volná místa Prostějov Volná místa Prostějov

Inzerát z úřadu práce (29031120786)
Plat: 7100 - 14200 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Aktualizováno před měsícem

Společnost Dobrá Uklízečka s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úklidový pracovník/pracovnice.

Popis pracovní pozice

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba Janková Klára Ing., tel.: 774079421 (volat 9:00-13:00), e-mail: jankova@dobrauklizecka.cz
Náplň práce: úklid kanceláří, skladů, sociálního zařízení, šaten - náplň práce a rozsah úvazku bude přizpůsoben zdravotnímu stavu
Nabízíme: náborový příspěvek až 5000, pravidelné odměny, placené jízdné, pečlivé zaškolením, možnost volby směny ranní nebo dopolední.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovníky ostrahy / úklidu TSR Olomouc -Chválkovice pouze ID

Požadujeme Invalidní důchodci Náplň práce Úklid - úklid kanceláří, sociálních zařízení, atd. JEDNÁ SE O ODPOLEDNÍ ÚKLID cca od 13:00hod. Ostraha - směny od pondělí do pátku /8,5 hod směny/ ranní/odpolední
Aktualizováno dnes

120 - 140 Kč za hodinu

Pracovník ostrahy, bezpečnostní pracovník Vitošov, pouze ID

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha svěřeného objektu, pochůzková činnost
Aktualizováno před 26 dny

123,9 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

112,50 Kč za hodinu

Pracovník výroby (30 - 35 000 Kč)

Požadujeme * SŠ/SOU * Praxe z výroby - výhodou * Ochota pracovat na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý) týden Nabízíme Máte zkušenosti v oblasti výroby, nebo jste ochotní se vše naučit? Nevadí Vám práce na 12 hodinové směny? Pak hledáme právě...

Advantage Consulting, s.r.o. Brno
Prostějov

Dělník dálniční údržby - Brodek u Prostějova (29-2024)

Požadujeme Ředitelství silnic a dálnic s. p. je státní podnik zřízený Ministerstvem dopravy ČR. Základním předmětem naší činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a...

Brodek u Prostějova

Přípravář barev – operátor – příspěvek na dojíždění – Po-Pá

Požadujeme Do výrobní firmy v Prostějově přijmeme přípraváře barev. Nabízíme: - nástupní mzdu: 26.000 – 29.000,- Kč (dle druhu směnnosti) - mzdu po zkušební době: 29.000 – 33.000,- Kč - mzdu po roce: až 42.000,- Kč Chcete znát kompletní...
Aktualizováno před 14 dny

26000 - 33000 Kč za měsíc

Dobrá Uklízečka s.r.o.

Kontaktní osoba:
Klára Janková   774079421