Administrativní pracovník/ce (pouze ozp) Moravská Třebová

Volná místa Moravská Třebová Volná místa Moravská Třebová

Inzerát z úřadu práce (28873920743)
Plat: 7988 - 7988 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Gorazdova, Moravská Třebová, Pardubický
Aktualizováno před 15 dny

Společnost M&M Object Security s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Administrativní pracovník/ce (pouze ozp).

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ: kancelářská administrativní práce, všeobecný administrativní pracovník na zkrácený úvazek 3 hod/den
POŽADAVKY: komunikativnost, samostatnost, flexibilita, min. věk 18 let
Pracovní poměr na dobu určitou.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem PO, ST,ČT,PÁ - 8.00 - 15.00 hod, ÚT 8.00-13.00
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.