Zemědělský dělník a mechanizátor (traktorista) Hracholusky

Volná místa Hracholusky Volná místa Hracholusky

Inzerát z úřadu práce (27919400779)
Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hracholusky, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zemědělský dělník a mechanizátor (traktorista).

Popis pracovní pozice

Na farmu cca 250 hektarů (travní porosty, orná půda, chov zvířat) hledáme zemědělského dělníka a traktoristu.

Požadujeme dlouhodobou praxi s traktory 100 - 140 hp. profesionální obsluha sklizňových strojů a příslušenství i strojů na zpracování půdy, drobné opravy na farmě, údržba plotů včetně obsluhy motorových pil a křovinořezů. Pojíždění kontejnerů hákovým systémem, jízda s balíkovými přívěsy, práce s různými přídavnými zařízeními na čelním nakladači. Doprava vody a krmiva na pastviny pro zvířata. Rozvoz balíků sena a slámy na farmě. Běžná údržba (čištění, mazání, kontrola oleje atd.) traktorů a strojů.

Požadované jazyky: čeština nebo angličtina nebo němčina. Případně je vítán i rodilý ukrajinský mluvčí se základními znalostmi češtiny nebo angličtiny (a chtějí se zlepšit v jazyce).V pracovní době a obecně na dvoře/skladech farmy není kouření povoleno. Hledáme člověka, který nemá problém s drogami ani alkoholem. Vyžaduje se platný řidičský průkaz. Pro nekuřáky lze projednat místní ubytování.
Kontakt:
- Gerstmaier Christine Dr., tel.: 724 916 949, e-mail: info@horsefarm.cz