Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla, výroba a provoz, služby Polička

Volná místa Polička Volná místa Polička

Inzerát z úřadu práce (29079220758)
Plat: od 19500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Revoluční, Polička, Pardubický
Aktualizováno před měsícem

Společnost Serdar Ergin hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla, výroba a provoz, služby.

Popis pracovní pozice

NABÍZÍME: otevírací doba Po-Čt 10:00 - 24:00, Pá - So 10:00 - 04:00, Ne 10:00 - 22:00 hod.
Speciální požadavky nejsou. Možnost zaměstnávání cizinců.
KONTAKT: osobně - po předchozí domluvě Revoluční 62, Polička PO-PÁ 13-16 hod, emailem

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 6 dny

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

112,50 Kč za měsíc

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 7 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy - Polička (okres Svitavy)

Požadujeme Základní znalost práce s PC, spolehlivost, čistý trestní rejstřík. Náplň práce Přijmeme pracovníka pro ostrahu výrobního objektu. Jedná se o práci na vrátnici, základní obsluha PC, práce s váhou, obchůzky - kontrola výrobní haly. ...
Aktualizováno před 3 dny

117 Kč za hodinu

Doplňování zboží v Poličce - nástup ihned - 153Kč/hod.

Požadujeme • plnoletost • spolehlivost • dochvilnost • chuť pracovat • výpis z TR Nabízíme • nástup možný IHNED • pravidelná, dlouhodobá brigáda • možnost záloh • mzda 153 Kč/hod. • volba směn - 06:00-14:00, 13:00-21:00 Náplň práce ...
Aktualizováno před 8 dny

ABZAKOVO spol.s.r.o. Hradec Králové
Polička
153 Kč za hodinu

Serdar Ergin

Kontaktní osoba:
Serdar Ergin   777 509 129