Uklízeč/ka Rožnov pod Radhoštěm

Volná místa Rožnov pod Radhoštěm Volná místa Rožnov pod Radhoštěm

Inzerát z úřadu práce (29069160791)
Plat: od 17800 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
Aktualizováno před měsícem

Společnost Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeč/ka.

Popis pracovní pozice

Úklid vnitřních prostor školy. Nabízená pozice je se směnností - dělené směny - 1, 5 hod od 6:00 do 7:30 hod, následně od 14:00 hod - ideální pro zájemce bydlící v bližším okolí školy. V srpnu generální úklid - pracovní doba dle dohody.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.
Nabízíme: závodní stravování s příspěvkem, příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb, firemní akce, 25 dnů dovolené.
První kontakt: telefonicky na tel.: 571 685 043 (po-pá 8-14 h.), e-mailem: gymroznov@gymroznov.cz.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník/ce úklidu – Zlín

Požadujeme Základní vzdělání Nabízíme Přátelskou atmosféru Práci na DPP, DPČ Když se Vám pokazí pračka, rádi Vám na ni půjčíme Svou prací přispíváte ke zdraví lidí Náplň práce Stírání prachu Vynášení odpadu Mytí podlahových krytin ...
Aktualizováno před 4 dny

Pracovnice úklidu+výdej obědů, Kunovice,Babice pouze ID

Požadujeme Spolehlivost! Pečlivost! Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor, šatny, sociální zařízení, chodby, atd.
Aktualizováno dnes

117 - 130 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme Trestní bezúhonnost, spolehlivost Náplň práce Úklid prodejny dle specifikace. Ranní-odpolední úklid.
Aktualizováno před 3 dny

Valašské Meziříčí
120 Kč za hodinu

Úklidový pracovník/ce, Zlín - UTB

Požadujeme Spolehlivost Důslednost Pečlivost Nabízíme Práce PO - PÁ Mzda 130,- Kč za hodinu Zaměstnání u stabilního zaměstnavatele Dlouhodobá spolupráce Práce na DPP, po zaučení možnost HPP Práce...

130 Kč za hodinu

Pracovník ostrahy Rožnov práce pouze pro invalidní důchodce!

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha svěřeného objektu

Rožnov pod Radhoštěm
123,9 Kč za hodinu

Úklid ve dvousměnném provozu v rožnovské Brose, na HPP, DPP, DPČ

Požadujeme Úklidová společnost TSC Cleaning, a.s., přijme plnoleté posily na úklidové práce. Práce je vhodná pro ženy/muže od 18 let, včetně ID a OZZ, kteří mají příslib náb. příspěvku až 15 tis., na HPP. Místo výkonu práce: Brose -...
Aktualizováno před 9 dny

TSC Cleaning, a.s.

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm

Kontaktní osoba:
Jaroslav Knesl   571 685 043; 571 685 061