Malíř Prachatice

Volná místa Prachatice Volná místa Prachatice

Inzerát z úřadu práce (18872740787)
Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prachatice, Jihočeský
Aktualizováno před měsícem

Společnost Vladislav Kubát hledá vhodného kandidáta na pozici Malíř.

Popis pracovní pozice

Praxe ve stavebnictví výhodou, není podmínkou. Možnost zaučení.
Práce po celé ČR.
Kontakt:
- Kubát Vladislav, tel.: 776038602, e-mail: vladislav.kubat@seznam.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Malíř (M/Ž/R)

Požadujeme - Vyučení v oboru - Prokazatelná praxe v této pracovní činnosti podmínkou - Flexibilita - Schopnost pracovat samostatně - Schopnost učit se novým věcem - Ochota pracovat na 2 směny - Znalost německého jazyka na komunikativní...
Aktualizováno před 10 dny

Nástup ihned - Malíř v Německu

Požadujeme praxe v oboru podmínkou vlastní automobil podmínkou Nabízíme 2.700 čistého měsíčně + možnost přesčasů ubytování Vám agentura najde a domluví německá pracovní smlouva na dobu neurčitou Náplň práce lakýrnické práce v oblasti...
Aktualizováno dnes

16,90 - 20 EUR za hodinu

Malíř v Německu - Nástup ihned - dlouhodobá spolupráce

Požadujeme praxe v oboru podmínkou vlastní automobil podmínkou Nabízíme 2.700 čistého měsíčně + možnost přesčasů ubytování Vám agentura najde a domluví německá pracovní smlouva na dobu neurčitou Náplň práce malířské a lakýrnické práce ...

17,00 - 20,00 EUR za hodinu

Vladislav Kubát

Kontaktní osoba:
Vladislav Kubát   776038602