Strážný/strážná - vrátný (ozp) Lipník nad Bečvou

Volná místa Lipník nad Bečvou Volná místa Lipník nad Bečvou

Inzerát z úřadu práce (29011880739)
Plat: 15600 - 17000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hranická, Lipník nad Bečvou, Olomoucký
Aktualizováno před měsícem

Společnost Eagle Eyes a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strážný/strážná - vrátný (ozp).

Popis pracovní pozice

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: office@hb-group.cz;
- telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 724 235 476 - paní Veronika Šikulová

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník ostrahy, bezpečnostní pracovník Vitošov, pouze ID

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha svěřeného objektu, pochůzková činnost
Aktualizováno před 27 dny

123,9 Kč za hodinu

Pracovník ostrahy Jeseník omya

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Řidičský průkaz sk. B. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha objektu

Pracovník ostrahy - Juta Olomouc - Pouze invalidní důchodci

Požadujeme Minimálně základní vzdělání, spolehlivost. Čistý rejstřík trestů. Nabízíme Hledáme zaměstnance z řad invalidních důchodců. Nabízíme zázemí silné a stabilní společnosti, solidní jednání. Smlouva na HPP na dobu neurčitou, příplatky dle...
Aktualizováno včera

120 Kč za hodinu

Pracovníky ostrahy / úklidu TSR Olomouc -Chválkovice pouze ID

Požadujeme Invalidní důchodci Náplň práce Úklid - úklid kanceláří, sociálních zařízení, atd. JEDNÁ SE O ODPOLEDNÍ ÚKLID cca od 13:00hod. Ostraha - směny od pondělí do pátku /8,5 hod směny/ ranní/odpolední

120 - 140 Kč za hodinu

Automechanik v autorizovaném servisu

Požadujeme vyučen v oboru automechanik nebo příbuzném oboru praxe v autoservisu výhodou řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou samostatnost, zodpovědnost Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení stravenkový paušál 25 dnů dovolené možnost nákupu...
Aktualizováno před 4 dny

Policista/ka na dopravním inspektorátu, náborák 75.000 Kč

Požadujeme Zajímají tě moderní auta a motorky? Jako policista můžeš řídit nadupaná auta a rychlé motorky. A co rychlá jízda? Ve službě budeš řídit služební auta, a když je třeba rychle zasáhnout, pojedeš na „majáky“ a budeš chytat piráty silnic....
Aktualizováno před 3 dny

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Přerov
34400 - 40000 Kč za měsíc

Eagle Eyes a.s.

Kontaktní osoba:
Veronika Šikulová   724235476