Šička, švadlena Vimperk

Volná místa Vimperk Volná místa Vimperk

Inzerát z úřadu práce (28909880777)
Plat: od 22680 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pivovarská, Vimperk, Jihočeský
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost VAVI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Šička, švadlena.

Popis pracovní pozice

příspěvek na stravování

Našli jsme podobné nabídky práce

Šička konfekce - Bolatice

Požadujeme dobrý zdravotní stav (riziko hluku, karpální tunely) vhodné pro absolventy - zaučíme !! manuální zručnost, trpělivost, samostatnost a chuť pracovat Nabízíme Mzda cca od 19 000,- do 23 000,- hrubého prémie dle výkonu a kvality...
Aktualizováno před 4 dny

19000 - 23000 Kč za měsíc

Švadlena/šička (i bez praxe) - vyhrazené místo pro OZP

Požadujeme - Manuální zručnost - Ochotu naučit se šít - předchozí praxi nevyžadujeme, zajistíme zaškolení v šití a v práci se strojem - Pečlivost - Spolehlivost - Pouze pro OZP Nabízíme - Zkrácený úvazek 20 hodin týdně - Nabízíme práci na...
Aktualizováno před 15 dny

Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
Bojkovice
9450 - 10000 Kč za měsíc

VAVI s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Vávra   777 011 981