Správce/správkyně vozového parku (pouze ozp) Moravská Třebová

Volná místa Moravská Třebová Volná místa Moravská Třebová

Inzerát z úřadu práce (27709540794)
Plat: od 5326 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Gorazdova, Moravská Třebová, Pardubický
Aktualizováno před 12 dny

Společnost M&M Object Security s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Správce/správkyně vozového parku (pouze ozp).

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování servisu vozového parku a technické podpory pro řidiče. Správa vozového parku. Hlídání a kontrola technického stavu vozidel. Komunikace s řidiči a servisem.
Zajišťování servisu.
DALŠÍ POŽADAVKY: Vzdělání v oboru. Praxe na stejné nebo obdobné pozici vítána. Základní technická znalost. Ochotu pracovat. Zkušenost s prací s lidmi, zejména řidiči.
Práce vyhrazena pouze pro OZP - 2 hod/den
NABÍZÍME: pracovní doba - 2 hod/den - možnost individuáoního plánování směn
KONTAKT: telefonicky, e-mailem 8.00 - 15.00 hod