Pracovník pro přípravu rychlého občerstvení Heřmanův Městec

Volná místa Heřmanův Městec Volná místa Heřmanův Městec

Inzerát z úřadu práce (27075580707)
Plat: od 14175 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Čáslavská, Heřmanův Městec, Pardubický
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost Sedat Karagül hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník pro přípravu rychlého občerstvení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Heřmanův Městec

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno včera

112,50 - 130 Kč za hodinu

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 10 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Servírka/prodavačka lahůdek

Požadujeme Flexibilita, pracovitost, manuální zručnost, kladný přístup k zákazníkům Nabízíme Práce ve stabilní, prověřené firmě, 33let na trhu. Férové jednání,možnost ubytování,stravenky. Náplň práce Obsluha a příprava snídaní, obědů.Rauty,...
Aktualizováno před 8 dny

18000 - 24000 Kč za měsíc

Kuchař/kuchařka, pomocná síla do kuchyňě

Požadujeme pacovitost, pečlivost, zodpovědnost Nabízíme příjemný a férový kolektiv, stabilní práce, individuální přístup, možnost ubytování Náplň práce příprava hotových jídel tradiční české kuchyně, studená kuchyně, snídaně

20000 - 40000 Kč za měsíc

Sedat Karagül