Učitel/učitelka předmětu výchova k občanství Prachatice

Volná místa Prachatice Volná místa Prachatice

Inzerát z úřadu práce (28796260797)
Plat: 16000 - 38000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Národní, Prachatice, Jihočeský
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost Základní škola a Montessori mateřská škola Prachatice, Národní 1018 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitel/učitelka předmětu výchova k občanství.

Popis pracovní pozice

Jedná se o úvazek v klasických třídách i Montessori třídách.

Našli jsme podobné nabídky práce

Učitel / učitelka pro 1. stupeň ZŠ - vhodné i pro absolventy

Požadujeme • předpoklady pro výkon činnosti učitele - učitelky základní školy dle zákona č. 563/2004 Sb. (Zákon o pedagogických pracovnících v platném znění) • vedení dětí, motivaci, kreativitu, flexibilitu • aktivní přístup k práci s touhou se...
Aktualizováno před 21 dny

Husinec-Řež

Základní škola a Montessori mateřská škola Prachatice, Národní 1018

Kontaktní osoba:
Hana Bolková   724206310 , 728730762