Sales manager Chrast

Volná místa Chrast Volná místa Chrast

Inzerát z úřadu práce (12832890772)
Plat: od 20000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Osady Ležáků, Chrast, Pardubický
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost ASDM Armatury a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sales manager.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Chrudim - Průmyslová 42
NÁPLŇ PRÁCE: aktivně se podílí na poptávkách obchodních zakázek, komunikace se zákazníky a zahraničními partnery
POŽADAVKY: RJ - podmínkou, znalost strojírenského průmyslu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavá práce, osobní rozvoj, příspěvek na stravování, odpovídající mzdové rozpětí
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.