Pracovník/ce cad - střihová konstrukce oděvů (junior specialist) Chrast

Volná místa Chrast Volná místa Chrast

Inzerát z úřadu práce (27756540786)
Plat: 20000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tylova, Chrast, Pardubický
Aktualizováno před 15 dny

Společnost ARCA CZECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/ce cad - střihová konstrukce oděvů (junior specialist).

Popis pracovní pozice

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP!

Místo výkonu práce: Chrast u Chrudimě
Rozšiřujeme tým pracovníků úpravy a konstrukce střihů hledáme absolventa v oboru krejčová/krejčí nebo módní návrhář/návrhářka (jiné středoškolské vzdělání s dobrou znalostí práce na PC a zájmem o oděvní obor je také vítán). Hledáme kreativní osobu se vzděláním z oděvního průmyslu, nebo s praxí.
Nabízíme: stabilní zázemí, osobní rozvoj, pravidelná školení na CAD program, po prvním roce pracovní úvazek na dobu neurčitou, výuku němčiny
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenkový paušál

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Našli jsme podobné nabídky práce

Lean specialist - od 46.000 Kč

Požadujeme * Min. SŠ vzdělání (technické zaměření) * Komunikativní znalost anglického jazyka * Praxi s prací v programech AutoCAD, MS Visio či SAP * Znalost prostředí a procesů výrobní společnosti * Komunikační dovednosti na velmi dobré...
Aktualizováno dnes

Advantage Consulting, s.r.o. Brno
Pardubice

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 7 dny

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

112,50 Kč za měsíc

Manažer dopravy

Požadujeme * SŠ/VŠ vzdělání. * Praxe na obdobné pozici a s vedením týmu min. 3 roky. * Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou. * Znalosti v oblasti IT: MS Office, interní SW, dopravní databanky. * Dobré komunikační vlastnosti,...

DISPONERO s.r.o. (Liberec)
Chrastava

Dispečer

Požadujeme * SŠ/VŠ vzdělání. * Praxe na obdobné pozici podmínkou. * Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou. * Znalosti v oblasti IT: MS Office, interní SW, dopravní databanky. * Dobré komunikační vlastnosti, chuť pracovat s lidmi...

Chrastava

ARCA CZECH s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jaroslava Laubová   469 666 562