Člen zásahové skupiny Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa Olomouc

Inzerát z úřadu práce (27011400754)
Plat: od 23000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Holická, Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 3 dny

Společnost S.O.S. akciová společnost, Olomouc hledá vhodného kandidáta na pozici Člen zásahové skupiny.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
- řidičský průkaz skupiny B
- zbrojní průkaz skupiny D - možnost dodělat během zkušební doby
- certifikát "STRÁŽNÝ (68-008-E)" - možnost dodělat během zkušební doby
- vzdělání - vyučen
- dobré komunikační schopnosti
- odolnost proti stresu
- znalost místopisu Olomouce a okolí výhodou
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru výhodou

Náplň práce:
- výjezdy na kontrolu střežených objektů
- kontrolní a patrolovací činnosti
- převozy cenných zásilek
- administrativní práce

Nabízíme:
- možnost dlouhodobého pracovního úvazku na HPP
- směnný provoz (12 hod. směny)
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení (možnost dlouhodobé spolupráce). Nástup možný ihned.
Uchazeči o zaměstnání zašlou svůj životopis na adresu: sos@soska.cz