Všeobecní administrativní pracovníci Moravská Třebová

Volná místa Moravská Třebová Volná místa Moravská Třebová

Inzerát z úřadu práce (20837240756)
Plat: od 21300 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Moravská Třebová, Pardubický
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost GENOSERVICE Corp. a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

POŽADAVKY: řidičský průkaz – skup. B výhodou, 90% znalost Ruského jazyku slovem i písmem výhodou, vzdělání nebo praxe v zemědělství výhodou
KONTAKT: e-mailem (personalni@genoservice.com poslat životopis)

Našli jsme podobné nabídky práce

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 9 dny

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

112,50 - 130 Kč za hodinu

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 10 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Operátor/ka výroby / ubytování i pro páry / mzda až 37000Kč

Požadujeme Manuální zručnost Předchozí zkušenosti z výroby výhodou Ochota pracovat ve stoje Pečlivost a zodpovědnost k dané práci Nabízíme Práce na hlavní pracovní poměr Průměrná měsíční mzda 32 000 - 37 000 Kč Autobusové svozy z Rýmařova,...

Manuvia - centrální nábor Ostrava
Moravská Třebová
32000 - 37000 Kč za měsíc

Délní/ce vě výrobě - Mohelnice | Mzda od 37 000 Kč. | Zálohy

Požadujeme ● Manuální zručnost ● Praxe z výroby výhodou, ale ne podmínkou ● Ochota pracovat na směny Nabízíme ● Hlavní pracovní poměr ● Možnost přejít pod kmen (pod firmu) ● Průměrná měsíční mzda 35 000 - 37 000 Kč ● Čisté a moderní...

35000 - 37000 Kč za měsíc

GENOSERVICE Corp. a.s.

Kontaktní osoba:
Jaroslava Grussmann Elfmarková   461311036