Uklizeč/ka Chrudim

Volná místa Chrudim Volná místa Chrudim

Inzerát z úřadu práce (23023000732)
Plat: od 18900 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Václavská, Chrudim, Pardubický
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost Družstvo MOLDGROUP hledá vhodného kandidáta na pozici Uklizeč/ka.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu okres Chrudim.
První kontakt telefonicky Po a St 8-10 hodin.
Čistý TR, praxe v úklidu - výhodou.
Třísměnný provoz (6-14, 14-22, 22-6 hodin).

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před měsícem

130 - 140 Kč za hodinu

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 2 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Projektový manažer (stavebnictví)

Požadujeme M/Ž, (SŠ)/VŠ v oboru stavebnictví, managementu stavebnictví nebo příbuzném oboru; praxe v oblasti stavebnictví (ideálně na pozici projektového manažera nebo stavbyvedoucího velkých stavebních projektů); • znalost projektového řízení,...
Aktualizováno před 11 dny

Personal Consult s.r.o.
Trutnov okres, Chrudim

Stavbyvedoucí

Požadujeme SŠ vzdělání v oboru stavebnictví, praxe ve vedení staveb podmínkou, znalost technických norem a předpiů pro stavební práce, autorizace výhodou; flexibilita, odpovědnost, samostatnost, rozhodnost, iniciativa, organizační a komunikační...

Družstvo MOLDGROUP

Kontaktní osoba:
Vasyl Ivantsyuk   608609343