Stavební dělník Vysoké Mýto

Volná místa Vysoké Mýto Volná místa Vysoké Mýto

Inzerát z úřadu práce (21744040794)
Plat: od 23400 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vysoké Mýto, Pardubický
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost MDS solution s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební dělník.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE: vykonávání stavebních činností na jednotlivých zakázkách v oblasti dopravních staveb (stavby mostů, silnic, propustku, demolice objektů)
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. B výhodou
Pracovní poměr na dobu určitou
KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně (Miličova č.p. 314, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto)