Vrátný/strážný Slatiňany

Volná místa Slatiňany Volná místa Slatiňany

Inzerát z úřadu práce (26791060792)
Plat: od 9450 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vítězství, Slatiňany, Pardubický
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost OPTIMIA facility, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrátný/strážný.

Popis pracovní pozice

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP s maximálně 1. st. invalidity!

Místo výkonu práce: Slatiňany
Ostraha objektu s vrátnicí.
Požadavky: certifikát strážného
Pracovní doba: Nepřetržitý provoz-denní a noční
Po ukončení zkušební doby, možnost osobního ohodnocení.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dnů dovolené, možnost osobního ohodnocení

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 15 hod. nebo na e-mailové adrese.