Pracovník/ce přípravy jídel Litomyšl

Volná místa Litomyšl Volná místa Litomyšl

Inzerát z úřadu práce (15865930713)
Plat: od 18900 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršova, Litomyšl, Pardubický
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost ERGIN AZADI, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/ce přípravy jídel.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha rychlého občerstvení, příprava jídel
POŽADAVKY: znalost balkánské kuchyně
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Našli jsme podobné nabídky práce

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 5 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 6 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

Ústí nad Orlicí

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 15 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Kuchař

Požadujeme - výuční list v oboru kuchař, praxe v oboru vítána - specializace na diety výhodou - trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost - časová flexibilita - odpovědný a svědomitý přístup Nabízíme - jednosměnný provoz (5.00–14.00) +...

Provozní elektrikář

Požadujeme - vyučení v daném nebo příbuzném oboru - dovednost vykonávat elektrikářské a přidružené práce - odborná způsobilost /dle nařízení vlády č. 194/2022/ - manuální zručnost, samostatnost - zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost -...

ERGIN AZADI, s. r. o.

Kontaktní osoba:
Ergin Mikail   775 929 800