Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa Pardubice

Inzerát z úřadu práce (21920040795)
Plat: od 18900 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost KASKADAS A-S s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu okres Pardubice (dle zakázek firmy).
Úklidové práce - desinfekce, sanitace.
Pracovní doba: 07:00 - 15:30
Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav
První kontakt e-mailem (oryabko88@email.cz).

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před měsícem

130 - 140 Kč za hodinu

Uklidový pracovník

Požadujeme smysl pro pořádek, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

Ústí nad Orlicí
112,50 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny

Vysoké Mýto

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno včera

112,50 - 130 Kč za hodinu

Mechanik měřících a regulačních zařízení

Požadujeme • vyučení v oboru mechanik elektronických zařízení nebo jiný elektrotechnický obor s platným osvědčením vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice • trestní bezúhonnost Nabízíme • třísměnný provoz (po–pá) •...
Aktualizováno před 4 dny

Vedoucí finanční účtárny

Požadujeme - SŠ/VŠ ekonomického směru - min. 2 roky zkušenost s vedením lidí - dobrou znalost účetních a daňových předpisů - znalost MS Excel - řídící, organizační a komunikační dovednosti - pečlivý a zodpovědný přístup Nabízíme -práci u...

KASKADAS A-S s.r.o.

Kontaktní osoba:
Serhiy Oryabko   774 296 770